Hakkımızda

Biz Kimiz

Sancaktar Sancak,  yeni bir firma olmasına rağmen şirket kurucusu Hikmet Sancak BAŞÇİL 'in 25 yıllık finans deneyimini ülke menfaatleri çerçevesinde Tarım, Hayvancılık, Gıda, Organik Gıda, Makine Sanayi, Yapı, Enerji ve Finans alanları başta olmak üzere icra ettiği faaliyetler topluluğudur. Şirketimiz Türkiye'nin en büyük hayvancılık projesini hazırlamış, Ziraat Bankası ve Tarım Bakanlığı ile çalışmalarda sona gelmiştir. Değerli yönetim kadromuz ile birlikte Türkiye'nin Tarım, Hayvancılık, Enerji ve Finans sorunlarının giderilmesinde üzerimize düşeni yapmaya gayret göstermekteyiz.

Başarı sistem ile gelir; sistem yarını görebilen insanlarla gelir ilkesi ile vizyon ve misyonumuzu oluşturup tüm ekibimizi bu çerçevede kurduk.

İsrail'den Haifa Group  (gübre ve tohumculuk üzerine) şirketinden Rusya, Ukrayna, Azerbaycan ve Türk Cumhuriyetleri bölge distribütörlüğü alarak  bir ilk gerçekleştirdik. Rusya, Azerbaycan, Ukrayna'da üst düzey şirketler ile partnerlik anlaşmaları sağladık. Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Libya, Dubai, İngiltere ve İsviçre’de kurulacak olan şirketler ile Türkiye'yi bir ticaret merkezi olma yolunda üzerimize düşeni yapmaya çalışmaktayız.

Rusya ve Azerbaycan’dan üre 46 anlaşmalarımızı yaparak Türkiye'ye daha uygun fiyatta üre getirerek çiftçilerimizin maliyetlerini düşürmeye çalışmaktayız. Fas’tan aldığımız DAP distribütörlüğü ile aynı şekilde çiftçimizin maliyetlerini düşürmek için elimizden geleni yapacağız. Brezilya, Uruguay ve Arjantin bölgesinde 10 anlaşmaya vardığımız partnerlerimiz ile Hayvancılık konusunda maaliyeti daha düşük fakat daha kaliteli hayvan getirmek için çalışmalarımız tamamlanmıştır. Avrupa'da; Almanya, Avusturya, Hollanda, Macaristan ve Romanya başta olmak üzere büyük ve küçük baş tedarik çalışmalarımız sona gelmiştir.

Türkiye bir ticaret merkezi olacaktır; Türkiye’nin sadece haritada Asya ve Avrupa arasında köprü bir ülke olmadığını, ticari olarakta Orta Doğu, Afrika, Avrupa ve Asya arasında kaliteli bir ticaret merkezi olduğunu görmek en büyük hayalimizdir.

Bizimle iletişime geçin

İstediğiniz zaman telefon numaramızdan, whatsapp hattımızdan ya da e-mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bize Ulaşın

0553 658 58 00

E-Mail

info@sancaktarsancak.com